Логічний фінал українського націоналізму

Логічний фінал українського націоналізму

Регулярно моніторю ЗМІ України. І завжди дивуюся. Читаю, наприклад, сьогодні сайт газетки “Вечірній Київ”. На головній сторінці знаходиться стаття «Поліція захистить столичний гей-парад від провокацій». Навіть сама назва матеріалу пропагує педерастію, обзиваючи супротивників «параду» дегенератів «провокаторами», а їх мерзенну ходу величаючи «столичним гей-парадом».

В замітці повідомляється, що «правоохоронці налаштовані дуже жорстко захищати всіх громадян, які мають право висловити свою думку». Але по праву і Божому і людському пропаганда мерзенного пороку не повинна бути дозволена. Безліч людей, особливо дітей буває зваблено за допомогою таких «парадів», які пропагують дегенеративність як «норму». Так що – це охоронці не правди, а кривди. І чому тільки педерасти Києва «мають право висловити свою думку» під захистом поліції? Ось письменник Бузина, наприклад, висловлював свою думку, але його поліція від вбивць не захистила… А скільки людей, які симпатизують Руському світові заарештовано тієї ж поліцією, скільки скалічено, скільки вигнано з України?

«Я, як голова Національної поліції, не допущу, щоб були провокації. Щоб ті люди, які не хочуть, щоб наша країна була серед цивілізованих країн, – щоб вони вчинили провокацію, – заявила Хатія Деканоїдзе. “Наша країна повинна довести, що ми – цивілізовані люди, наше місце – в Європі, ми рухаємося вперед, – підкреслила голова Нацполіції України.

Деканоїдзе розуміє цивілізованість як торжество деградації. Так, після перемоги майданів Україна, потрапивши під зовнішнє управління, стрімко наздоганяє за моральною деградацією стареньку Європу, а за рівнем життя стрімко скочується до рівня якого-небудь Камеруну.

А мені згадалося, як газетка «Вечірній Київ» починаючи з кінця 80-х років лаяла Росію, розповідала читачам про майбутнє процвітання України без «старшого брата», співала про «велику українську духовність». І ось Україна позбавилася «старшого брата». І багато років ніби «будує процвітання» та «духовність». І настало логічне завершення цієї самої «української духовності». Голова «національної поліції», володарка щиро-українського імені Хатія Деканоїдзе обіцяє покарати всіх українців, які посміють заважати «столичному гей-параду» в Києві, на чолі якого підуть американські і європейські дипломати.

«Здобули»…

Ігор ДрузьЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *