Курортний сезон у Криму б’є рекорди

Курортний сезон у Криму б'є рекорди

Попри всі євро-американські санкції та погрози закордонних екстремістів, Республіка Крим увійшла в пік курортного сезону. Про рекордне зростання туристичного потоку повідомив глава комітету кримського парламенту з санаторно-курортного комплексу та туризму Олексій Черняк. «Ми йдемо з перевищенням майже на 27% порівняно з минулим роком. Пік високого курортного сезону настав», — розповів глава комітету.

За словами Олексія Черняка, зростання туристичного потоку на півострів в цьому році сприяв ряд факторів. «По-перше, є зовнішньополітичні чинники, так як багато міжнародних курортів стали небезпечними для відпочинку туристів з Російської Федерації. По-друге, за останні два роки зроблено дуже багато роботи, як федеральними, так республіканськими і муніципальними органами влади з популяризації Криму на території материкової Росії», — пояснив глава комітету кримського парламенту.

За наявною інформацією, в цьому сезоні Крим відвідають як мінімум 7 мільйонів, 400 тисяч з яких — українці. Ця цифра визначена, виходячи з числа заброньованих і викуплених місць у готелях, санаторіях і базах відпочинку. У 2015 році в Криму побували 4,5 мільйона відпочиваючих, з них громадян України більш 300 тисяч.

Як стало відомо, представник української прикордонної служби Олег Слободян заявив, що на кордоні України з Кримом утворилися великі автомобільні черги, і звинуватив у цьому російських прикордонників. За його словами, причиною такої ситуації стала нібито повільна робота контрольних пунктів з російської сторони. «За попередньою інформацією, вони фактично копіюють всі документи… і дуже ретельно перевіряють автотранспорт. Це все затягує процес оформлення і призводить до скупчення транспорту на материковій Україні», — сказав Слободян.

Нагадаємо, раніше кримські прикордонники заявили про рекордний наплив українських туристів на півострів, проте звинуваченя у створенні заторів відкидають. Перший віце-прем’єр уряду Криму Михайло Шеремет розповів, що на даний момент в повному обсязі працюють додаткові вікна, збільшено кількість штатних співробітників в два рази, щоб впоратися з потоком громадян, які в’їжджають на територію Криму. За його словами, ніяких заторів на погранпунктах немає, усе проходить у штатному, робочому режимі, обстановка стабільна.

Кримчани сподіваються, що позитивна динаміка зростання турпотоку буде зберігатися, адже на півострові зараз проводять цілий ряд заходів і робіт для покращення ситуації в туристичній галузі. Зокрема, вирішуються проблеми з енерго- та водопостачанням, продовжуються роботи з ремонту доріг та благоустрою об`єктів курортної інфраструктури. На осінь цього року призначена тотальна перевірка забудови та знос незаконних самобудів у пляжних зонах Криму.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 28.06.2016 at 20:41
  Посилання

  Очень странно, онлайновые видеокамеры фиксируют малое количество отдыхающих, оно и понятно украинцы ехать туда не хотят, а россиянам ехать не комфортно.

  Відповісти
  • 29.06.2016 at 07:40
   Посилання

   И россиян полным-полно в Крыму и с Украины туда едут охотно. А фотографии пустых пляжей для укрСМИ делаются с восходом солца, в 5-6 часов утра, когда солнце уже достаточно яркое, но люди ещё на море не пришли. Такая простая технология клепания дезы. У нас сейчас везде так.

   Відповісти
 • 29.06.2016 at 09:13
  Посилання

  Не знаю, як щодо росіян, а в 400 тис. українських туристів віриться слабо. У мене доволі велике коло спілкування і всі ті, хто раніше з задоволенням відвідували Крим, зараз не збираються цього робити.

  Відповісти
  • 30.06.2016 at 11:00
   Посилання

   400 тис. українських туристів – це порівняно не так вже й багато. Адже кількість українців, що відпочивали у Криму в домайданні часи була значно більшою. Ця цифра має цінність лише у тому контексті, що демонструє тенденцію поступового відновлення турпотоку з України.

   Відповісти
 • 05.07.2016 at 05:47
  Посилання

  Зато в этом году рекордное число отдыхающих украинцев поехало отдыхать в Одессу и Одесскую область. Одесситы очень довольны таким наплывом соотечественников.

  Відповісти
  • 02.09.2016 at 15:56
   Посилання

   Да, мои друзья, которые раньше отдыхали только в Ялте, второй год ездят в г. Южный. Крым теперь многим не по карману.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *