А завтра була війна…

22 червня

Завтра, 22 червня, сімдесят п’ять років тому почалася Велика Вітчизняна Війна. Війна, в якій ми – народи Радянського Союзу – явили себе, як головна і єдина сила, здатна протистояти нацизму.

Вся Європа підкорилася злу. Підкорилася швидко, практично без опору. І вся вона, всією своєю промисловою потужністю і технологіями, стала на службу німецької військової машини. Це важливо розуміти, що в сорок першому на нас напала не просто Німеччина.

У нас сьогодні розвелося дуже багато розумників і героїв, які все знають заднім числом. Вони знають, як треба було воювати, що треба було робити. Їм відомо, де помилився Сталін, а де був правий Гудеріан. Вони прочитали одну або дві, або три книжечки Резуна-Суворова і знають ВСЕ! За пляшкою пива, посмоктуючи тарань, вони як справжні вояки, що знають всю правду про війну, своїми заслиненими губами проголошують вироки тим, хто ту війну виграв.

Чомусь мені здається, що саме з таких «розумників» в 41-му виходили справні поліцаї. Ну, та Бог їм суддя.
Не дивлячись на таких, як вони, не дивлячись на боягузів і зрадників, наша велика Батьківщина вистояла.

Ми і сьогодні вистоїмо. Ми просто трошки розгубилися. Ми не очікували, що нацизм вдарить нас не ззовні, а зсередини. І сталося це так само несподівано, як і тоді, в сорок першому. Але ми, як і наші славні предки, поступово приходимо до тями. Тоді нацисти теж увійшли в Київ. Тоді теж був сатанинський шабаш і Бабин Яр. Але ми все одно перемогли. Переможемо і сьогодні.

Василь ВолгаЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *