22 червня Глава ДНР Олександр Захарченко відповість на питання киян

22 червня Глава ДНР Олександр Захарченко відповість на питання киян

22 червня Глава Донецької народної республіки Олександр Захарченко проведе пряму лінію з жителями Києва. Своє питання лідеру Донбасу можна направити починаючи із сьогоднішнього дня.

«Питання з Києва приходили мені з першої Прямої лінії, ще з Харковом. Я їх відкладав на потім, і тепер їх накопичилося стільки, що мені здається – пора відповісти. Питання різні. Є жорсткі, критичні, хоча переважна більшість – це вираз підтримки і пропозиція співпрацювати у боротьбі з незаконною владою», — розповів Глава ДНР.

Він нагадав, що Київ для нього був і залишиться руським містом. «Взагалі при переході з Південно-Сходу в Київ я не відчуваю особливої різниці, так як Київ – це споконвічно руське місто. Ще точніше, із споконвічних часів це багатонаціональне місто. І українізувати його – під гаслом «Київ для українців» — так і не вийшло, незважаючи на спроби як ранньо-радянські, так і пострадянські. Тому я завжди сприймав Київ своїм містом, як і більшість людей, не тільки на Україні, але й раніше – в Радянському Союзі та Російської Імперії», — сказав Олександр Захарченко.

За його словами, зараз Київ переживає не кращі часи. «Саме в ньому був здійснений збройний державний переворот, і саме він був відданий спочатку на розграбування озброєним бандам націонал-радикалів. І якщо на нас влада узурпаторів кинула озброєних карателів і бандитів, то Київ зазнав неймовірного політичного терору, порівнянного хіба що з часами нацистської окупації під час Великої Вітчизняної війни», — зазначив Захарченко.

Лідер Донбасу підкреслив, що як і під час Великої Вітчизняної війни Київ треба звільняти. «У цьому – неминуча логіка історичного процесу. Людиноненависницькі ідеології завжди зазнають поразки – це питання часу», — зазначив Глава ДНР.

Поставити своє питання Олександру Захарченку можна на веб-сайті Донецького агентства новин, за адресою – www.country-ask.ru.

Запитання слід надіслати тільки один раз. Вказувати особисті дані, в тому числі повне ім’я, телефони й адреси електронної пошти не потрібно (ці дані не збираються і ніде не зберігаються).

Перші підготовлені Главою ДНР відповіді будуть опубліковані на офіційному веб-сайті ДАН в День пам’яті і скорботи, 22 червня, в першій половині дня. Пізніше Олександр Захарченко почне відповідати на питання киян вже в режимі реального часу.

Скористайтеся можливістю діалогу з однодумцем та соратником (або навпаки – з опонентом). Адже спілкування – це шлях до порозуміння, а значить, шлях до миру та співпраці заради спасіння та відродження нашої Батьківщини.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 17.06.2016 at 07:38
  Посилання

  А які гарантії, що після цих розмов мене не посадять за співпрацю з терористами?

  Відповісти
  • 21.06.2016 at 09:48
   Посилання

   Яких ви хочете гарантій в умовах, коли в країні йде громадянська війна? І хіба звинувачення у “тероризмі” вам буде Захарченко висувати? Краще запитайте про це в свого “президента”.

   Відповісти
   • 21.06.2016 at 10:06
    Посилання

    Лады. Я подругому скажу: террористы не в Донбасе а в Киеве сидят. Так понятнее?

    Відповісти
     • 21.06.2016 at 10:26
      Посилання

      Нет, не согласен. Террористы идейны до фанатизма и готовы рисковать своей шкурой. Они есть в низовых эшелонах киевской власти. Но самой Украиной сейчас управляют не террористы, а проститутки. Давай на этом пока поставим точку и не будем отклоняться от темы.

     • 21.06.2016 at 11:01
      Посилання

      Editor, ты не в блоге, чтоб такое говорить.

 • 22.06.2016 at 09:42
  Посилання

  Треба, щоб Порошенко теж організовував такі прямі лінії з громянами України, які знаходяться по той бік фронту. Не розумію, чому він досі цього не робить. А цей отаман поводить себе як справжній лідер, нікого не боїться, не від кого не ховається, готовий відстоювати свою позицію і шукати порозуміння навіть з ворогами. Я не здивуюся, якщо після війни його оберуть президентом України.

  Відповісти
  • 22.06.2016 at 17:40
   Посилання

   В стрічці онлайн-трансляції є відповідь на питання, схоже з Вашим (стосовно проведення прямої лінії Петром Порошенко).

   12:46. Как вы думаете, почему президент Украины не проводит такой встречи с жителями Донбасса?

   Об этом надо спросить Порошенко. Но предположить могу. Тут много причин, но главная – одна. Порошенко не сможет ответить на те вопросы, которые ему зададут жители Донбасса. И он это понимает. Просто потому, что ответов на них нет, а если есть, то произносить их вслух нельзя. Вот пример.

   Если бы Порошенко спросила маленькая донецкая девочка, у которой украинским снарядом убило братика: «Зачем Вы в нас стреляете? За что Вы убили моего братика?»

   У Вас есть ответ? А, думаете, он есть у Порошенко? Такой, чтобы ответить маленькой донецкой девочке? Отож!

   Відповісти
   • 22.06.2016 at 18:02
    Посилання

    У Пороха інший рівень спілкування і йому нема про що із сєпарами говорити. Для цього Савченко згодиться але схоже вона тепер на ФСБ працює. Ярош колись був нормальним. Може Береза б підійшов але теж мудак.

    Відповісти
     • 22.06.2016 at 18:45
      Посилання

      [Коментар видалено модератором. Причина: невідповідність темі]

  • 22.06.2016 at 10:28
   Посилання

   Вже сьогодні, 22 червня, у першій половині дня на сайті Донецького агентства новин (ДАН) мають бути опубліковані перші відповіді, а потім конференція буде продовжена у онлайн-режимі. Текстовий звіт зможете подивитися у рубриці “Пряма лінія” – https://dan-news.info/category/line

   Відповісти
  • 22.06.2016 at 18:39
   Посилання

   Олександр Захарченко має намір провести пряму лінію із Західною Україною. Про це Глава ДНР повідомив сьогодні під час онлайн-конференції з мешканцями Києва. Тож нарешті зможете і себе показати належним чином і розумну людину послухати.

   Відповісти
   • 22.06.2016 at 18:44
    Посилання

    Я вже казав що в буцигарні буду з ним розмовляти. А так мені цей триндьож не цікавий.

    Відповісти
    • 24.06.2016 at 11:52
     Посилання

     Не бреши. Не будеш ти там ні з ким говорити. Якщо повстанці увійдуть до Львова, ти, й такі, як ти, за давньою мазепинсько-бандерівською традицією, здриснете спочатку до братньої Туреччини або Німеччини, а потім до рідного Ізраїлю чи Штатів.

     Відповісти
     • 24.06.2016 at 12:35
      Посилання

      на этот раз так не будет потому что за украину все самые сильные страны

 • 24.06.2016 at 12:22
  Посилання

  В прямой линии также принимал участие писатель Захар Прилепин. Мне понравилось, как он оценил отношение людей к происходящему на Украине, и какой дал прогноз дальнейшего развития событий.

  “Я глубокий противник того мнения, которое в России иногда сгоряча высказывают русские патриоты о том, что вся Украина сошла с ума. Конечно, это не так. На Украине колоссальное количество людей, которые очевидным образом понимают, что происходит со страной и так же, как мы, об этом переживают. Та ситуация и та атмосфера, которые царят на Украине, не позволяют этим людям даже голову поднять. Ситуация со свободой слова, демократией и всеми прочими вещами на Украине просто аномальная. Я думаю, что в Сомали в период гражданской войны имелось больше возможностей для высказывания каких-то мнений, чем на Украине. Но люди на Украине совершенно вменяемые.

  Был такой казус на программе Матвея Ганапольского, когда он предложил зрителям звонить в студию и отвечать на вопрос: «готовы ли вы, чтобы политики с Донбасса участвовали в выборах на Украине»? В итоге 52% голосов были за то, чтобы политики Донбасса, а в частности Захарченко, шли на выборы на Украине. И это только те люди, которые решились позвонить, понимая, что они могут быть слиты. Это в той стране, где висят плакаты «Сдай сепаратиста», а общий психоз достиг последней стадии. И они решаются позвонить. И стоит учитывать, какое количество людей не может этого сделать.

  Если представить гипотетически, что завтра на Украине решат объявить совершенно прозрачные, явные выборы, на которых будут кандидатуры с Донбасса, Захарченко победит Порошенко. А если устроить предвыборную кампанию, как-то этим заниматься, как-то пробандеровскую вакханалию прекратить, то через 2-3 года вся эта профашистская маргиналия, составляющая 3-7% идиотов, она схлынет, как пыль, как мусор”.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *