Вулицями Києва в черговий раз пройшов марш неонацистів

Вулицями Києва в черговий раз пройшов марш неонацистів

20 травня в ценрі української столиці відбувся черговий протестний марш представників ультранаціоналістичних та неонацистських угроповань. За словами нардепа і першого комбата добровольчого батальону “Азов”, а також однойменного “цивільного корпусу”, в марші взяли участь близько 10 тисяч активістів.

Вулицями Києва в черговий раз пройшов марш неонацистів

Головна вимога учасників протестної ходи висловлена гаслом: “Вимоги нації – ні капітуляції!”. Протестуючі вимагають від діючої влади відмовивід головних положень Мінських угод, що передбачають мирний шлях врегулювання збройного конфлікту на сході України – зокрема, припинення вогню, проведення місцевих виборів, передача донецько-луганської ділянки україно-російського кордону під контроль силових структур київської влади.

Вулицями Києва в черговий раз пройшов марш неонацистів

Протестувальники наполягають на тому, що території Донбасу є “окупованими сепаратистами”, що вибори і децентралізація східних регілнів не потрібні, бо вони можуть відбутися “за російським сценарієм”, і взагалі нема сенсу про щось домовлятися з “терористами”.

Представники влади, зокрема мер Києва Віталій Кличко, поспілкувалися з мітингувальниками. Президент України Петро Порошенко заочно охарактеризував дії протестуючих як такі, що заважають процесу мирного врегулювання на Сході.

Марш закінчився масштабним мітингом біля будівлі парламенту. Учасники акції протесту використовували димові шашки, а також іншу піротехніку. Рук автотранспорту деякими вулицями було припинено. Проте серьозних конфліктних ситуацій з киянами та правоохоронцями цього разу не виникало.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *