Вітаємо з Днем Перемоги!

Вітаємо з Днем Перемоги!

Дорогі ветерани! У нашій пам’яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Події Великої Вітчизняної війни ніколи не згаснуть в народній пам’яті. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за перемогу у тій страшній війні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Ми завжди будемо пам’ятати героїв Курської дуги і Сталінграду, Москви і Києва, визволителів наших міст і сіл.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто захистив світ від нацизму, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Будемо гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.

З Днем Перемоги! Миру й любові! Міцного здоров’я й бадьорості духу!З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *