Український суд відмовився визнавати агресію РФ проти України

Український суд відмовився визнавати агресію РФ проти України

Український суд не визнав факту нібито збройної агресії Росії проти України. Про це повідомляють журналісти видання «Голос Правди» з посиланням на заяву ініціатора справи, правозахисника Станіслава Батрина, який подавав відповідну заяву до суду ще 29 серпня 2014 року.

За словами Батрина, рішення про невизнання факту збройної агресії проти України було прийнято Шевченківським судом Києва 12 травня, за підсумками майже 2 років судового розгляду.

Зазначається, що суд першої інстанції двічі відмовлявся відкривати провадження за цим позовом, однак правозахисник здобув 2 перемоги у апеляційних судах, після чоло справу таки відкрили.

Надалі, перший суддя, який слухав цю справу, взяв самовідвід. За словами Батрина, чималу роль у прийнятті цього рішення зіграла позиція Адміністрації Президента України, яка фактично закликала суд не визнавати агресії РФ проти України.

«Примітно, що 9 лютого в суд надійшов факс з Адміністрації президента за підписом Бориса Ложкіна з проханням відкласти засідання по справі „з метою формування правової позиції та надання пояснень“, а надалі позиція президента була чітко сформована – президент просив відмовити в задоволенні заяви про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації», — зазначив він.

Як зазначає правозахисник, «дивну» роль у судовому процесі зіграло МВС, яке відмовилося надавати суду «докази» російської агресії.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *