Українська Православна Церква вшанувала пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни

Українська Православна Церква вшанувала пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни

Напередодні 71-ої річниці Перемоги у боротьбі із нацизмом, Предстоятель Української Православної Церкви разом зі столичним духовенством підніс молитви за упокій жертв Великої Вітчизняної війни. 8 травня, у День пам’яті і примирення, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив заупокійну літію за спочилими в роки Великої Вітчизняної війни біля могили Невідомого солдата на території Парку Вічної Слави в Києві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

8 травня, у День пам’яті і примирення, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив заупокійну літію за спочилими в роки Великої Вітчизняної війни біля могили Невідомого солдата на території Парку Вічної Слави в Києві] Нагадаємо, що 8 травня в Україні відзначається День пам’яті і примирення. Пам’ятна дата встановлена задля вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу в Другій світовій війні. 9 травня – День Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941-1945 рр.).

Разом з Його Блаженством молилися керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископи: Білогородський Миколай, Макарівський Іларій; єпископи: Боярський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Васильківський Миколай, а також духовенство міста Києва, викладачі та студенти Київської духовної академії і семінарії.

Після закінчення богослужіння Архіпастир разом із архієреями та духовенством поклали квіти до могили Невідомого солдата.

«Ми сьогодні помолилися за упокій тих вождів, воїнів і цивільних людей, які віддали своє життя за велику перемогу над фашизмом, над тим світовим злом, яке колись нависло над Європою та усім світом. Мужність наших воїнів, їх хоробрість та терпіння допомогли здобути цю велику перемогу. І саме завдяки їх подвигу ми сьогодні можемо насолоджуватися даром життя», – відзначив Його Блаженство.

Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав співвітчизників молитись за упокій усіх, хто загинув на полях боїв Другої світової війни та берегти мир. «Нехай Господь упокоїть їх душі у селіннях праведних, а нам нехай дасть добрий розум, щоби ми берегли мир, щоб любили один одного, щоб ми прощали одне одного. Тому, що в цьому буде життя».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *