Україна відзначає День Перемоги у Великій Вітчизняній війні (2016)

Киев. Бессмертный полк. 2016

В післямайданні роки в Україні сформувався багатомільонний народ, існування якого практично не помітне в повсякденному житті. Ці люди не ходять на вибори, не беруть участі в акціях протесту. Їх думку й інтереси не представляють ні українські політики ні українські ЗМІ. І є ледве чи не єдиний день на рік, коли цей народ дає про себе знати, це День Перемоги у Великій Вітчизняній війні – 9 травня. Цей день стає великою і радісною подією для великої кількості українців, і одночасно – неприємним сюрпризом для тих, хто звик сприймати Україну як щось таке, що “безальтернативно” злилося в євроатлантичній та нацистсько-бандерівській єдності.

Навіть за офіційними даними МВС, 9 травня на вулиці міст вийшли близько мільйона громадян України. У багатьох містах, незважаючи ні на які заборони, учасники святкових заходів піднімали Прапор Перемоги, співали радянські та воєнні пісні.

Звичайно, та людська піна, яка нині на Україні вважається “зразком патріотизму”, не змогла залишитися осторонь. Ганебні провокації, напади і бійки були в Києві, Одесі, Харкові, Миколаєві, Слов’янську та інших містах. Але перешкодити проведенню святкових заходів неонацисти так і не змогли. А це багато про що говорить.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *