Україна і Туреччина підписали план військового співробітництва

Україна і Туреччина підписали план військового співробітництва

Україна і Туреччина підписали імплементаційний план військового співробітництва Збройних сил України і Туреччини. Про це повідомили в прес-службі Генерального штабу ЗСУ.

«Сьогодні між Збройними Силами України та Турецької Республіки підписано імплементаційний план військового співробітництва Збройних Сил України і Турецької Республіки, що містить практичні кроки, спрямовані на нарощування оперативних можливостей Збройних Сил України», — йдеться в повідомленні.

“Саме реалізація практичних заходів співпраці у військовій сфері дасть змогу, з одного боку, зміцнити зв’язки з нашим південним сусідом, а з іншого – спрямувати зусилля на досягнення кінцевої мети – готовності Збройних сил України до членства в НАТО в 2020 році”, – зазначили у відомстві

За інформацією прес-служби Генштабу, імплементаційний план чітко визначає напрямки та сфери військового співробітництва між збройними силами двох держав до 2020 року, зокрема: реформування та оборонне планування, освіта й підготовка військ, консультативно-дорадча допомога, співпраця між видами збройних сил тощо.

Україна і Туреччина домовилися поглибити військове співробітництво за різними напрямками. Про це за результатами зустрічі начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка з його колегою з Туреччини, яка відбулася в штаб-квартирі НАТО, повідомив УНІАН сам Муженко. “Співпраця з Туреччиною розвивається досить потужно. І ми, і Туреччина в цьому зацікавлені”, – сказав він.

За словами начальника Генштабу ЗСУ, українська сторона вже отримала від Туреччині допомогу на суму близько мільйона доларів для Військово-Морських сил і військового госпіталю. “Зараз ми проводимо набір персоналу для того, щоб цей госпіталь можна було ефективно використовувати для потреб наших збройних сил. Якщо говорити про допомогу Військово-Морським силам, то отримана форма одягу, ряд засобів екіпіровки для особового складу. Є домовленості про проведення спільного навчального патрулювання в акваторії Чорного моря, з бойової підготовки, обміну представниками”, – деталізував Муженко.

Муженко також розповів, що під час нещодавньої зустрічі з колегою із Канади також обговорювалися питання допомоги: “Вони вже беруть активну участь і в питанні надання матеріально-технічної допомоги, і в питанні навчання наших військовослужбовців у Яворові, в Кам’янці-Подільському є фахівці збройних сил Канади, які навчають наших військовослужбовців і, відповідно, навчаються у наших військовослужбовців – щодо цього є дуже позитивні відгуки”.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *