У Міноборони планують до 2020 побудувати близько 30 бойових кораблів і катерів

У Міноборони планують до 2020 побудувати близько 30 бойових кораблів і катерів

У Міністерстві оборони України планують до 2020 року кардинально оновити корабельний склад Військово-морських сил і побудувати близько 30 бойових кораблів і катерів. Про це заявила підполковник, речник Міністерства оборони Оксана Гаврилюк.

“Відповідно до положень стратегічних документів в оборонній сфері, у Збройних силах України тривають заходи щодо відродження Військово-морських сил та набуття ними бойових спроможностей. Наразі морська піхота, берегова артилерія та інші підрозділи ВМС беруть активну участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, готові дати відсіч збройній агресії з моря. Продовжується нарощування спроможностей корабельного складу. На замовлення Міністерства оборони України для українських ВМС побудовано два малих броньованих артилерійських катери, триває виробництво ще чотирьох”, – зазначила вона.

Крім того, як повідомила Гаврилюк, Міноборони уклало державний контракт з ПАТ «Завод «Ленінська кузня» на будівництво двох десантних катерів.

“Усього до 2020 року планується кардинально оновити корабельний склад Військово-морських сил і побудувати близько 30 бойових кораблів і катерів. Також, відповідно до рішення міністра оборони, продовжується робота щодо розробки нового патрульного літака ВМС Ан-148МП. Орієнтовний термін прийняття його на озброєння — 2019 рік”, – підкреслила речник Міноборони.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *