Священна війна

Священна війна

9 травня влада та націоналісти показали своє обличчя, проявили не просто нетерпимість, а агресію щодо ветеранів Великої Вітчизняної війни. Люди 71 рік святкують Велику Перемогу, а їм останні два роки забороняють носити Георгіївські стрічки, червоний прапор Перемоги, радянські ордени й медалі. Два роки в Україні ведеться політика геноциду, «демократи» чинять те, що не доробили фашисти. Їм потрібна земля й раби. Ось вона, сутність нацизму – нетерпимість до іншої точки зору, причому в грубій формі, аж до вбивства.

У Києві націоналісти зривали з учасників урочистої ходи Георгіївські стрічки, у Слов’янську – облили їх зеленкою, у тому числі 91-річну ветерана війни, у Маріуполі – ветеранів закидали яйцями, у Миколаєві на учасників ходи напали просто під час покладання вінків. У Черкасах мало того, що побили ветерана, який прийшов на центральну площу міста з червоним прапором, так ще й кримінальну справу завели за «використання забороненої символіки». Якесь мракобісся!

Застосування сили, обливання зеленкою, образи ветеранів, пересічних учасників ходи, опозиційних депутатів – це не що інше, як підтримка ідеології нацизму. Приблизно таке ж творилося в 1933-1934 роках у Німеччині, коли били людей за іншу точку зору. На жаль, і сьогодні націоналісти майстерно прикривають свою гнилу сутність поняттям «патріотизм». Справжні патріоти не стануть бити, вбивати і грабувати.

Але, не дивлячись на залякування, на святкування Дня Перемоги цього року вийшло набагато більше українців, ніж минулого. Багато хто не побоялися висловити свою позицію і в соцмережах, жорстко засудивши дії «патріотів». Люди рішуче налаштовані: сьогодні забороняють носити символи, а завтра, гляди, заборонять повітрям дихати.

Цинізм влади зашкалює. Порошенко, Гройсман та Парубій покладають квіти до могили Невідомому солдату в парку Слави, але від своїх намірів декомунізувати країну не відмовляються. Навіть Ющенко історію переписував пером, а ці рубають сокирою. При цьому надягають різні маски, щоб скрізь бути «своїми». Це сатанізм. У Біблії написано, сатана – багатоликий.

Була б в Україні влада, як, наприклад, у Росії, Білорусі чи Казахстані, жоден би волосок з ветеранів не впав. Де є влада і закон – там порядок, там не переслідують за інакомислення, там немає шабашу.

Українські «патріоти» нікчемні. Аби зробити на зло, вони намагаються змусити людей святкувати День Перемоги 8 травня. Буквально ще пару років тому самі ходили на парад 9 травня з Георгіївськими стрічками, а сьогодні відмовляються від минулого. Так нехай спалять свої свідоцтва про народження та дипломи, на яких зображений герб СРСР. Хоча про який диплом або навіть атестат Порошенка можна казати, якщо він плутає поняття «світова» і «вітчизняна». У доктрині Гітлера чітко позначене захоплення територій, а не людей. Це як Тука розмірковує: Україні Донбас потрібен з або без населення.

Київська влада вважає, що її нацистська ідея перемогла. Вона не перемогла, а ввела суспільство в певний страх. Але самі «патріоти» набагато більше бояться пам’яті. «Безсмертний полк» пройшов у 40 країнах світу, портрет одного загиблого несуть кілька осіб – його діти, онуки, правнуки в різних містах. І ця кількість буде збільшуватися. «Безсмертний полк» – це дух, це форма антифашистського опору.

«Безсмертний полк» набирає обертів, а у людей уривається терпець. Не думаю, що громадяни будуть у захваті від «життя по-новому», отримавши платіжки зі знову підвищеними тарифами. Не допоможуть Порошенку і його заклики до примирення, всі пам’ятають, що війна мала закінчитися «за два тижні». Йому каятися перед Донбасом і всім українським народом треба.

Заходи до Дня Перемоги цього року чітко продемонстрували, що київська влада боїться народу, боїться ветеранів, їх онуків-правнуків. Вони бояться гніву народу. Тому сьогодні триває священна війна проти Порошенка і компанії. І «демократи» розуміють, що вони програють. Їхні дні полічені. Перемога буде за нами: перемогли наші діди – переможемо й ми!

Володимир ОлійникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *