В Криму скасували режим НС, що діяв з листопада минулого року

Сьогодні в Криму скасували режим НС, що діяв з листопада минулого року

Сьогодні в Криму скасували режим надзвичайної ситуації, що діяв з листопаду 2015 року (після введення Києвом енергоблокади півострова та припинення поставок електрики з території України). Відповідне доручення про скасування НС підписав глава місцевої влади Сергій Аксьонов.

“Скасувати режим НС техногенного характеру регіонального рівня реагування для органів управління та сил територіальної підсистеми Республіки Крим, єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій”, – йдеться у документі.

«Обмеження поставок електроенергії населенню та підприємствам скасовуються», — підкреслив Аксьонов.

Фінальною крапкою в питанні енергодефіциту з точки зору розвитку Криму, за його словами, стане кінець 2017 рокуна цей час заплановано введення електростанції під Севастополем. Аналогічна станція під Сімферополем повинна бути побудована в 2018 році.

Зараз Крим забезпечується електроенергією за рахунок власної генерації, генераторного устаткування з Росії, а також по енергомосту з Кубані, будівництво якого було нещодавно завершене.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 21.05.2016 at 08:35
    Посилання

    Раніше Україна поставляла на півострів свою електроенергію і отримувала кілька мільонів щомісяця, а тапер невідомо, як воно буде.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *