Привітання Блаженнішого митрополита Онуфрія з Пасхою Христовою

Привітання Блаженнішого митрополита Онуфрія з Пасхою

Христос воскрес!

Усіх Вас, дорогі Брати й Сестри, сердечно вітаю з великим нашим християнським Святом, зі Святом преславного Воскресіння Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.

Воскресіння Христове стало тріумфом, завершальним рятівним подвигом Втіленого Сина Божого. У Воскресінні Христовому відкрилися двері для людини солодкого раю. Раю, в якому людина колись перебував, але який втратив через прийняття неправди, який спотворив його внутрішній світ і зробив неспроможним жити в раю.

Але тепер все змінилося – Христос Воскрес! Спаситель знову закликає усіх людей причасниками вічного блаженства і вічного життя. У ці святі дні ми радіємо і смиренно дякуємо нашому Спасителю за все те, що він нам подарував, через своє Воскресіння.

У ці дні ми молимося за нашу українську землю, за наш народ і просимо, щоб Бог благословив усіх нас. Щоб ми в світі, об’єднані один з одним союзом божественної любові, долали труднощі земного життя.

Ще раз вітаю всіх вас, дорогі Браття і Сестри, з великим днем Пасхи Христової, світлим Христовим Воскресінням. Заради цієї великої події – перемоги життя над смертю – пробачимо один одного, обіймемо один одного і єдиними устами і єдиним серцем заспіваймо священний гімн переможного Воскресіння Христового: Христос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ, и сущим во гробех живот даровав! Амінь.

Воістину Христос воскрес!З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *