Посольство України у Словаччині виявилося причетним до контрабанди

Посольство України у Словаччині виявилося причетним до контрабанди цигарок
Закарпатські митники запобігли контрабанді майже 60 тис. пачок цигарок у пункті пропуску “Лужанка”. Про це у Facebook повідомляє ДФС у Закарпатській області.

21 травня 2016 у “зелений коридор” заїхав легковий автомобіль марки VW Transporter під керуванням громадянина України. Митники зазначають, що для проходження контролю він надав дипломатичний паспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, лист одного з посольств України, що в автомобілі перевозиться дипломатичний вантаж, який відповідно до конвенції не підлягає контролю.

У зв’язку з тим, що у транспортного засобу були тоновані вікна, у працівників митного посту не було можливості здійснити візуальний огляд вантажу без відкриття авто. При цьому водій авто заявив, що у транспортному засобі є дипломатичний вантаж і без дозволу та присутності представника МЗС відмовився надавати доступ.

При огляді автомобіля було виявлено, що в салоні й конструктивних порожнинах правої та лівої стінок кузова автомобіля є 56 890 пачок цигарок вітчизняного виробництва з акцизними марками України, а саме: 25 090 пачок LD RED, 24610 пачок LD BLUE, 490 пачок LD BLUE LIMITED, 6700 пачок PALL MALL LOW SMOKE SMEL.

До постачання контрабандних цигарок, затриманих на західному кордоні України, причетні співробітники посольства в Словаччині, передає “Європейська правда”. Цю інформацію підтвердили відразу кілька джерел, у тому числі – співрозмовники газети в дипломатичному відомстві.

Поки не уточнюється, хто з працівників посольства підписував супровідні документи, надані для захисту контрабанди від огляду, проте один зі співрозмовників ЗМІ висловив упевненість, що це “не могло статися без відома посла”.

Даних про офіційну реакцію керівництва держави та МЗС поки не надходило.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *