Олександр Захарченко назвав умови для переговорів про засади об`єднання

Глава Донецької Народної Республіки Олександр Захарченко

Глава Донецької Народної Республіки Олександр Захарченко назвав обов’язкові умови для розгляду можливості повернення ДНР до складу України. Заяву на цю тему лідер ДНР зробив в рамках онлайн-конференції з мешканцями Херсонської області, повідомляє Донецьке агентство новин (ДАН).

«Україна має повернутися в стан держави. Тобто повинна змінитися влада, повинен бути засуджений державний переворот 2014 року, — сказав Захарченко. — Повинна бути проведена денацифікація. Після цього потрібно відновити державу, тобто провести вільні вибори і визнати правонаступництво по відношенню до тієї України, яку поховав майдан як державу».

За словами керівника ДНР, Києву необхідно провести конституційну реформу, яка ліквідує систему унітарного державного управління.

«Тобто вільні землі колишньої України повинні заново заснувати свою країну, в якій будуть зберігатися національно-культурні, історичні та економічні особливості всіх бажаючих увійти до складу конфедерації земель, — пояснив Захарченко. — І ось після цього будуть створені умови для того, щоб наша Донецька Народна Республіка почала переговори з Україною про засади об`єднання».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *