Про польсько-австрійських холопів і заборону російської мови

Про польсько-австрійських холопів і заборону російської мови

У Києві хочуть заборонити російську мову і створити мовну поліцію, яка буде стежити за виконанням цієї заборони!

Хто хоче? Та ви їх знаєте! Це похмурі люди, що понаїхали в Київ з одного дуже «історичного» міста. Щоправда місто це і люди ці зовсім ще недавно українцями не були. Вони були холопами то у австрійців, то у поляків – Україною вони не були ніколи. Певний час вони всім серцем любили Німеччину і люто ненавиділи Україну. Вішали, різали, палили, розстрілювали. Одним словом від душі попрацювали на Третій Рейх, за що і заплатили свого часу. Але, на превеликий жаль, історія рухається по колу. І повторюється не тільки добре, але й погане. І ось сьогодні мій Київ знову окупований. І знову – це вони. Ті самі холопи, які оголосили себе українцями.

Багатьох з них я знаю особисто і поіменно. У 90-ті роки вони щосили рвалися до Києва. Служили, прислуговували, вилизували, пробилися. Сьогодні у них ціла фракція у Київській міській раді. Вони ходять по Хрещатику, як у себе вдома, булькають своєю важкозрозумілою «історичною» говіркою і вчать нас, українців, Батьківщину любити.

Вони вже відмовили Гоголю бути українцем, вони ненавидять Богдана Хмельницького і зневажають Григорія Сковороду, їх б’є дрібна дрож від одного тільки спогаду про Булгакова і Бердяєва. В них немає своїх, так вони й нас хочуть позбавити наших. І російська мова, мова віковічного спілкування киян – є головний ворог цих похмурих і обмежених людей, приїжджих до Києва з однієї далекої (колись польської) провінції.

Ну що ж, кияни, ви підтримали державний переворот і допустили до влади в нашій країні і в нашому місті жлобство і невігластво, яке сьогодні хоче позбавити вас вашого культури, хоче заборонити вам говорити рідною мовою, мовою, якою наші мами співали нам колискові. Ви готові зустрічати мовну поліцію на вулицях нашого міста? Готові? Кияни? Чи може все ж боротися почнемо?

Василь ВолгаЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 03.09.2016 at 00:50
  Посилання

  Я, украинец, потомок запорожских казаков и древних русичей. Мои деды били фашистов, не жалея своих жизней. Я спрашиваю: “С каких это пор галицкие потомки польских и австрийских холопов, бывшие до 1939 года неизвестно кем, прожившие полтысячелетия в других государствах и присоединённые к нам Сталиным насильно, стали “справжніми” украинцами?».
  Галичане, разговаривающие на польско-австрийском суржике, который отличается от украинского языка так же, как кирзовые сапоги отличаются от дамских туфелек, вдруг решили, что они тоже украинцы! И даже записались в защитники украинского языка. Они вдруг записались в строители украинской нации. Это всё равно, что назвать негров США, разговаривающих на английском языке, и англичан, живущих в Англии, одной нацией.
  Нацию объединяет общее историческое и культурное прошлое. А у нас с ними общего исторического прошлого нет. Они провоняли всю страну своим диаспорно-галицким национализмом, который почему-то называют украинским. Вся срань: РУХи, КУНы, НУНСы, ОУН, УПА и ублюдочная Тягнибоковская “Свобода” лезут, как тараканы, на Украину исключительно из Галиции. Они вдруг решили всех нас, по их мнению, расово-неполноценных жителей Украины (Малороссии) к которой они не имеют отношения, поучать украинству и своей “свiдомостi”.
  Кстати, их “свідомість” – это чисто галицкий комплекс исторической неполноценности. Ибо вся их история – это история холопства и предательства.
  Теперь они крадут нашу историю, типа, они “козацького роду”. Не было в их истории казачества, потому что пойманных униатов казаки сажали на кол за предательство веры предков. Хотя могли пощадить поляка. Не было в их истории Тараса Шевченко, потому что он никогда в австрийской Галиции не был. Кстати, почти вся проза Т.Г. Шевченко написана на русском языке.
  Они лезут грязным рылом в историю страны, где их предки не жили. Типа, Богдан Хмельницкий был не прав. Не было в их истории Богдана Хмельницкого, потому что в освободительной войне нашего народа против поляков галичане всегда были на стороне поляков. В их истории был польский король Сигизмунд и австрийский император Фердинанд. И нечего мутантам галыцьким “брехать” от имени Украины.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *