Чи може православний підтримувати «АТО»?

Чи може православний підтримувати АТО?

Православ’я. Двохтисячолітнє християнство, що успадковане нами від Христа і Його апостолів. Віра, яка сформувала нас як народ і кожного з нас як особистість, створила нашу Вітчизну – Святу Русь. Який би ти не був грішний, віра – це камертон, за яким завжди можна перевірити своє духовне життя.

Сьогодні люди не завжди можуть знайти відповідь на питання, що слід робити православному? Що каже наша віра з приводу війни, яка прокотилася по Південно-Сходу України? Адже це не тільки Донбас – це й жертви Одеської Хатині, молоді люди, розстріляні нацистами у Харкові, ті в’язні совісті, що перебувають за ґратами по всій Україні – вони учасники війни, що знаходяться по одну сторону фронту з ополченцями. По інший бік – активісти війни – олігархи, які прийшли до влади на крові людей, нацистські партії, гогочуча і стрибаюча масовка із обдурених людей, відморозки-правосеки, каральні батальйони, писаки-журналісти, які сіють злобу і ненависть до народу Донбасу, до руських людей і Росії, мобілізовані на забій громадяни України.

Чи може православний підтримувати «АТО»? Чи може православний брати в руки зброю, щоб стріляти в «сепаратистів» та «бойовиків»? Чи може православний підтримувати чинну українську владу?

Я не буду агітувати. Надам слово самим «укропам», як вони радісно себе називають:

1. «Головний капелан АТО» Костянтин Холодов заявив в інтерв’ю «укропському сайту», що в українських військах немає священиків УПЦ Московського патріархату. Самі ж визнають, що православних священиків в «українській армії» немає. Тому що розкольники з УПЦ КП – і не священики і навіть не православні.

2. Той же сайт підтверджує, що нинішня українська армія – нацисти: «На Майдані та на Хрещатику – нова українська армія. На розі Прорізної сотня пельок злагоджено рвонула так, що здригнулася вулиця: “Слава Україні – героям слава! Слава нації – смерть ворогам! Україна – понад усе!” Це не футбольні фанати – це чіткий стрій піхотинців в новому бойовому спорядженні з автоматами. Добровольці готуються до маршу на День незалежності на честь української армії”. Все просто. Армія, що вигукує нацистські гасла – нацистська армія.

3. У Верховній Раді зареєстрували законопроект про легалізацію проституції. Поясню, що це означає. При легалізації проституція вноситься в офіційний перелік професій. І безробітним дівчатам на біржі праці будуть пропонувати стати повіями, у разі відмови позбавляючи допомоги. Чи потрібно це нашим сестрам та дочкам?

4. Яценюк вже заявив про те, що половина Вузів буде закрита. Навіщо вчити людей, якщо західним секс-туристам Україна потрібна тільки для одного?

5. Українцям будуть пропагувати збочення. Майданівець і відкритий гомосексуаліст Віталій Портников був призначений в наглядову раду Національної громадської телерадіокомпанії України як представник фракції “Народний фронт”. Він виступає за «забезпечення прав сексуальних меншин в ефірі суспільного телерадіомовлення України». Педерасти будуть пропагувати українцям гомосексуалізм за їхні ж гроші. Українські сайти вже доброзичливо говорять про те, що «В АТО дуже багато геїв». Ну це багатьом ополченцям і так зрозуміло!

6. Український депутат Філатов, один з головних активістів хунти, що придушував народні протести в Дніпропетровську: «не Можна застрягти в 21-му столітті в духовних скріпах і в православ’ї – це неможливо. Ми живемо в 21-му столітті, і ми повинні прагнути до ліберальних цінностей». Що ж це за «європейські ліберальні цінності», до яких ми, на думку української влади, повинні прагнути?

7. Відкрита лесбійка – єпископ (!) головної церкви Швеції закликала зняти з храму хрести, щоб не образити меншини. В цей же час сотні християнських церков в Європі зносять або закривають і перетворюють на магазини, бари та ресторани, готелі, мечеті і так далі.

У Біблії говориться: «По плодах їх пізнаєте їх. Не може погане дерево приносити добрий плід». Майдан приніс народу біду і злидні. Владу прибрали собі олігархи, збоченці і іноземці. Не дивно, що багато громадян України з цим не згодні, а Донбасу навіть вдалося не пустити до себе злодіїв і нацистів.

Тому не може чесна людина підтримувати «АТО».

Ми давали присягу народові України, а не нацистам, олігархам і педерастам. Влада кидає солдатів в нові котли, на смерть і каліцтва. Не слухай їх! Ополченці – брати, а ворог сьогодні сидить в урядовому кварталі української столиці.

Олексій Селіванов,
отаман Вірного Козацтва,
алтарник храму Святителя і Чудотворця МиколаяЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *