Міжнародна акція SaveDonbassPeople

Міжнародна акція SaveDonbassPeople

З часів сумнозвісної “Європейської революції” в Україні немає свободи слова. Тому ЗМІ правлячого режиму, не побоюючись викриття, поширюють брехливу інформацію про положення людей на сході України, замовчують факти злочинів, які щодня здійснюються карателями відносно жінок, людей похилого віку і дітей. А провідні закордонні інформаційні агентства подають агресію “українського” уряду проти мирних жителів в якості “антитерористичної операції”, чим свідомо вводять в оману світову громадськість.

У цій ситуації особливо важливо прорвати інформаційну блокаду, звернути увагу громадян ЄС і США на той факт, що керівництво їх країн, яке покриває злочини “української” влади, – теж несе за все це відповідальність – воно повинне зупинити хвилю терору і насильства, повинне примусити своїх євромайданних маріонеток до негайного припинення політики геноциду на Донбасі.

Міжнародна акція SaveDonbassPeople проводиться з метою сприяння вирішенню цієї задачі. Суть акції організатори пояснили так – ии фотографуємося з табличкою на якій написаний хештег #SaveDonbassPeople або #SaveDonbassPeopleFromUkraineArmy, ми розміщуємо в соціальних мережах свої фотографії, а також фотографії земляків, вбитих або скалічених фашистами. Наша мета – розплющити очі жителям інших країн, привернути увагу світової громадськості до злочинів, що здійснюються майданними самозванцями від імені України, згуртувати людей у боротьбі за мир, проти громадянської війни.

Степан КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *