Як справжні європейці ставляться до «американської демократії» і «європейського співтовариства»

Справжні європейці проти фальшивих «європейських цінностей»

Одне з найважливіших завоювань так званої «Європейської революції», відомої також як «Революція гідності» – це глуха сектантська заборона публічно обговорювати і ставити під сумнів «переваги американської демократії» та доцільність «євроінтеграційного курсу» України, зокрема, «асоційованого членства» нашої держави у Євросоюзі. Ця тема закрита. Хто її підійме – буде автоматично зарахований до «ворогів нації» і «агентів Москви». Все! Нема про що говорити. Продано.

При цьому майданна влада постійно розповідає нам про те, що Україна, нібито все більше і все краще «відповідає європейським стандартам життя», а Західні політики, «правозахисники» й «експерти» відмічають «неухильне просування України шляхом демократизації». Отакі дива.

Однак у самій Європі, на яку начебто так прагне бути схожим Майдан, в людей є базові права, зокрема, право на свободу слова. І тамтешні громадяни використовують це право для того, щоб сказати своє «ні» Європейському Союзові – виступають за вихід з цього наддержавного глобалістського олігархічного об’єднання заради повернення суверенітету своїм державам.

На майданній частині України роблять вигляд, ніби таких людей не існує, але вони є. І з кожним роком більшає кількість тих справжніх європеців, яким не до вподоби «одностатеві шлюби» і популяризація педерастії, «сексосвіта» в школах, легалізація наркоманії, примусові міграційні квоти, ювенальна юстиція, секуляризація, евтаназія та інші фальшиві «європейські цінності».

Степан КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 17.02.2016 at 10:43
    Посилання

    Здорові сили Європи борються проти перетворення людей на тварин, проти ЄС як системи. І вони обов`язково підтримають Україну в її боротьбі з американо-єесівською колонізацією.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *