Кабмін відмінив безкоштовне харчування учнів 1-4 класів

Кабмін відмінив безкоштовне харчування учнів 1-4 класів

Кабінет міністрів України скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів, залишивши безкоштовним тільки харчування для дітей з малозабезпечених сімей. Про це, з посиланням на відповідну урядову постанову, повідомляє osvita.ua.

Згідно з постановою, Кабмін вніс зміни в порядок надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість.

Так, згідно з документом, триразове безкоштовне харчування (сніданок, обід, вечеря) отримуватимуть учні професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей-інвалідів або інвалідів I-III груп та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Крім того, як наголошується в постанові, органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій і передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *